سکوبندی آزمایشگاهی چیست ؟‌( قیمت سکوبندی آزمایشگاهی دو طرفه طراحی و اجرا)

سکوبندی آزمایشگاهی چیست ؟‌( قیمت سکوبندی آزمایشگاهی دو طرفه طراحی و اجرا)

سکوبندی آزمایشگاهی قطعات به عنوان یکی از مهم ترین تولیدات شرکت تک نوع خاورمیانه محسوب می گردد. شرکت تک نوع خاورمیانه به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی ، مجری و طراح بسیاری از مراکز درمانی و بیمارستانی بوده است.

شما قبل از تاسیس هر آزمایشگاهی باید برای سکوبندی آزمایشگاه و تجهیز آن اقدام کنید. طراحی درست در سکوبندی یک آزمایشگاه می تواند به شما کمک زیادی کند و ایجاد یک نقص در آن می تواند منجبر به تاخیر و افزایش اشتباهات شود . بنابراین بسیار مهم است که یک آزمایشگاه علمی با استانداردهای سکوبندی ایجاد شود.

میزبندی آزمایشگاهی در اصل شامل بخش هایی است که به عنوان سطح کار و یا برای نگهداری مواد و وسایل مورد استفاده قرار میگیرد که حتما باید با استانداردهای داخلی و بین المللی همخوانی داشته باشد. برای اطلاع از قیمت سکوبندی آزمایشگاهی و اجرای آن با تیم تک نوع خاورمیانه در تماس باشید.

اجزای سکوبندی و کابینت آزمایشگاهی :سکوبندی در آزمایشگاه کاربردهای مختلفی دارد و از آن استفاده های زیادی خواهد شد .در حالت کلی می توان گفت که سکوبندی شامل سه بخش اصلی اسکلت ، صفحه رویی و کابینت و سایر تجهیزات می باشد که شامل :

سکوی آزمایشگاهی یک طرفه و دوطرفه
میز توزین
سینک و شیرآلات آزمایشگاهی
کابینت های نگهداری مواد
پارتیشن
دوش و چشم شوی اضطراری
کابینت دیواری آزمایشگاه
سکوبندی آزمایشگاهی زیرساخت بسیار مهمی برای قرارگیری ، نصب و راه اندازی تجهیزات دستگاهی در آزمایشگاه ها می باشد. به عبارت دیگر یک سکوبندی آزمایشگاهی مناسب می تواند در طول عمر و صحت عملکرد دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی و ایمنی و راحتی پرسنل نقش مهمی داشته باشد.

انواع سکوبندی آزمایشگاهی کدام اند؟

سکوبندی آزمایشگاهی دارای دو نوع می باشد سکوی یک طرفه و سکوی دو طرفه

سکوی یک طرفه :
این نوع از سکوبندی جزء پرکاربردترین انواع سکوبندی و کابینت در محیط آزمایشگاه می باشد که با نصب بر کنار دیوار ، امکان استفاده یکطرفه را برای کارمندان فراهم می سازد. این مدل از سکوبندی دارای ابعاد و اندازه های متفاوتی می باشد که متناسب با فضای شما طراحی می گردد.

این نوع از سکوها معمولا دارای رویه صفحه ای از جنس گرانیت یا استیل می باشند و از قابلیت نصب سینک ، انواع شیرآلات آزمایشگاهی و .. برخوردار هستند. برای اطلاع از قیمت و اجرای سکوبندی آزمایشگاهی توسط تیم تک نوع با ما در ارتباط باشید.

سکوی دو طرفه :
سکوی دو طرفه که اصطلاحا به آن جزیره نیز گفته می شود نوع دیگری می باشد که امکان استفاده از دو طرف را برای کارمندان فراهم می سازد. این سکوبندی امکان استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی و سینک را به صورت دو طرفه برای کاربران ایجاد می کند.

سکوبندی متحرک :
میزبندی های متحرک با چرخ های گردان ، گزینه مفیدی برای دسترسی به اطراف تجهیزات سنگین رومیزی هستند. مبلمان و سکوبندی متحرک همچنین هنگام نیاز به فضای اضافی برای انجام کار یا تغییر فضای کاری مفید خواهند بود.

سکوبندی ترکیبی :
میزبندی های ترکیبی هنگامی به کار می روند که نیاز به تغییر بخشی از آزمایشگاه در یک مدت زمان نسبتا کوتاه وجود داشته باشد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *