کمربند چیست؟ آشنایی با انواع مدل‌های کمربند

خرید کمربند پارچه‌ای مردانه با سگک فلزیکمربند پارچه‌ای با سگک فلزی از کالکشن اکسسوری مردانه است. پارچه های به کار رفته در تهیه این کمربند از جنس پلی‌استر و کتان است و دارای مقاومت بالا می‌باشد. کمربندها فقط کاربرد نگه‌داشتن شلوار روی کمر را ندارند، اگر درست انتخاب شوند، توانایی این را دارند که تیپ و استایلتان را به جذاب‌ترین شکل ممکن تغییر بدهند. برای داشتن زیباترین استایل، کمربند و کفش باید هم در رنگ و هم از نظر بافت و جنس بهتر است تا حد ممکن رنگ ها را به هم نزدیک کنیم. جنس و رنگ سگک کمربند را می توانید با سایر فلزات مانند ساعت و دسته ساعت و حتی گیره کیف و کفش ست کنید، این کار باعث می شود جذاب تر به نظر برسید. شما میتوانید کمربند پارچه‌ای با سگک فلزی در طرح ها و رنگ های متنوع از سایت موراتوس خریداری کنید.

کمربند چیست؟ آشنایی با انواع مدل‌های کمربند

یکی از باورهای غلط افراد در خصوص کمربند این است که ” کمربند تنها وسیله‌ای برای نگهداشتن شلوار است.” در صورتی‌که سال‌هاست کمربند علاوه بر کاربرد اصلی خود، عامل مهم و تکمیل کننده‌ای در استایل زنان و مردان محسوب می‌شود. در واقع کمربندها فارغ از اینکه مردانه یا زنانه، رسمی یا اسپرت باشند، اکسسوری‌های جذابی در استایل افراد به شمار می‌روند که شلوار و یا دامن را بر روی کمر افراد نگه می‌دارند، کمربندها عناصری برای افزایش جذابیت و تکمیل کردن تیپ افراد می‌باشند. در ادامه این مقاله از سایت ایگلسی در خصوص نحوه‌ی هماهنگ کردن کمربند و انواع مدل‌های آن اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم.

شناخت انواع کمربند بر اساس جنسیتخرید کمربند از لحاظ جنسیت به دو دسته زنانه و مردانه تقسیم می‌شوند. بیشتر آقایان همراه لباس‌های خود از کمربند استفاده می کنند و می‌توان گفت کمربند‌ مردانه به طور مداوم قابل استفاده است، گاهی آقایان به مدل کمربند خود توجهی ندارند و یک مدل کمربند را با تمامی لباس های خود استفاده می‌کنند اما انجام این کار صحیح نیست؛ زیرا کمربندها دارای انواع مختلف و متنوعی از جنس، رنگ و طرح می‌باشند و برای هر یک از لباس‌ها و استایل‌ها به یک کمربند مناسب نیاز است. استفاده خانم‌ها از انواع کمربند زنانه بیشتر جنبه تزیینی دارد و برای افزایش جذابیت در یک استایل مورد استفاده قرار می‌گیرد. خانم‌ها برای تکمیل کردن انواع استایل‌های رسمی خود مانند کت و دامن و لباس‌های شب از کمربند استفاده می‌کنند و افراد اسپرت پوش نیز که در بسیاری از استایل‌های خود از شلوار جین استفاده می‌کنند که طرفدار کمربندهای کتان می‌باشند. برخلاف کمربندهای مردانه در تولید کمربند‌های زنانه جنبه تزئینی کمربند بر کارایی واقعی آن در اولویت قرار دارد، به همین دلیل هنگام خرید با تنوع بسیار زیادی روبرو می‌شوید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *